DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Příjemný bazén
2. Klidné prostředí
3. Rodinná atmosféra

Poloha

Velmi příjemné ubytování s milou rodinnou atmosférou postavené v tradičním ostrovním stylu v mírném svahu, se nachází ve známém a velmi vyhledávaném letovisku Amoopi. Za zábavou a nákupy doporučujeme dojet do hlavního města (cca 7 km), zde jsou též banky, bankomaty, lékař... Zastávka autobusu je nedaleko hotelu. Cena jízdenky vyjde na cca 2,20€/cesta, cca 10 minut jízdy, během léta jezdí autobus z Amoopi cca 6x denně, mimo neděle). Taxi vyjde na cca 12€/cesta. Poklidnou atmosféru areálu dotváří palmy a nádherné fialově kvetoucí buganvilie. Naproti hotelu je taverna (otvírá večer, lze si zde dokupovat večeře), další taverny jsou cca 300 m, další u pláže, zde je též bar.

Vybavení a služby

Recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, bar, restaurace, kde jsou podávány snídaně. Parkoviště. Wifi v hotelu a na pokojích zdarma.

Ubytování

Celková kapacita hotelu je 39 pokojů vybavený dnes již starším nábytkem (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupenou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo teráskou s výhledem směrem na moře, letovisko nebo okolí. Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání. Trezor na recepci za poplatek (cca 10€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Bazén, malé brouzdaliště, sprcha u bazénu, terasa se slunečníky a lehátky zdarma. Dětské hřiště. Tenisové hřiště, (cca 60 m2, k pronájmu rakety a míček za cca 5€). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6-8€/set/den).

Stravování

Snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu.

Pláž

Nejbližší písečná pláž je cca 350 m, cestou po silnici z kopce a následně kousek do kopce. Procházkou na pláž máte v horní části pocit, že se díváte z letadla, vdechujete vůni pryskyřice a borovic a kocháte se nádhernou divokou panenskou přírodou, malebnou krajinou a pohledy na moře. Zdejší pláže jsou nádherné a jen na Vás záleží, kterou pláž a zátoku si vyberete.

Vzdálenosti

Pláž: cca 350 m
Centrum: cca 300 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Slevy pro děti

Při objednávce do 31. 3. 2018 sleva dítě do 12 let Výhodná cena: na přistýlce (3. lůžko) - platí pouze 4990 Kč/5990 Kč (7/10/11 nocí). Počet míst je omezen. Platí na vybrané termíny a do vyčerpání kapacit.
Lze kombinovat pouze se slevou Včasná rezervace - First Minute a využít pouze u leteckých zájezdů!

Cena zahrnuje

letenku Praha - Karpathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7/10/11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor: cca 10 €/pobyt (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
  •  Pláž do 500 m
  •  Více než 500 m od pláže
Vzdálenosti
  •  K moři: 350 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Klidné prostředí
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie