Tradiční vesničky

Poznejte ostrov Karpathos a procestujte jednotlivé vesničky, které si zachovávají svůj původní ráz. Autobusem vyrážíte cca v 9 hodin a vydáváte se cestou po vesnicích Aperi, dříve hlavní město ostrova, Othos a Piles, kde navštívíte místní zemědělské muzeum. Poté si vychutnáte oběd v taverně Pod stromy. Dále cesta pokračuje buď za koupáním na pláži Lefkos a poté do hotelů, nebo za koupáním do vesnice Finiki a odtud přes vesnice Arkassa a Menetes zpět do hotelů.


Cena fakultativního výletu: cca 37€


Tyto fakultativní výlety si můžete zakoupit přímo na místě prostřednictvím nabídek místních kanceláří. Zde se též informujte o všeobecných podmínkách a storno poplatcích nabízených fakultativních výletů. Některé výlety se konají jen v případě dostatečného počtuzájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.Fakultativní výlety, které si zákazník objedná přímo v místě pobytu,nejsou součástí služeb poskytovaných cestovní kanceláří zákazníkovia cestovní kancelář nenese žádnou odpovědnost za žádné škodya újmy, vzniklé zákazníkovi v souvislosti s těmito výlety a zákazníkse v případě uplatňování nároků, vyplývajících a vzniklých z fakultativního výletu, musí obrátit výlučně na poskytovatele fakultativního výletu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je změnav programu lodních výletů vyhrazena.


Zpět na všechny fakultativní výlety

Sdílejte své zážitky

Dovolená Karpathos 2017 > Fakultativní výlety > Tradiční vesničky

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceněNotice: Undefined variable: uspesna_objednavka_ready in /var/www/vhosts/vtt.cz/httpdocs/index.php on line 1085
TOPlist