Olympos

Výlet potěší všechny, kteří chtějí nasát tradiční atmosféru ostrova Karpathos. Loď vyráží cca v 8:30 hodin z přístavu Pigadia a odveze Vás do Diafani (plavba cca 1,5 hodiny). Odtud budete pokračovat autobusem k cíli Vaší cesty, k tradiční vesnici Olympos v severní části ostrova, zachovávající si svůj původní ráz a zvyky. Během prohlídky vesnice navštívíte místní kostel vyzdobený starými freskami, větrné mlýny, poznáte tradiční místní oděv. Na závěr uvidíte venkovní pece, ve který se dodnes každý den peče čerstvý chléb. Po skončení prohlídky můžete využít volný čas k posezení v některé z taveren u chutného oběda (není zahrnut v ceně) nebo k procházkám uličkami vesnice. Poté již následuje návrat autobusem do Diafani a odtud lodí do Pigadie.


Cena fakultativního výletu: cca 40€


Tyto fakultativní výlety si můžete zakoupit přímo na místě prostřednictvím nabídek místních kanceláří. Zde se též informujte o všeobecných podmínkách a storno poplatcích nabízených fakultativních výletů. Některé výlety se konají jen v případě dostatečného počtuzájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.Fakultativní výlety, které si zákazník objedná přímo v místě pobytu,nejsou součástí služeb poskytovaných cestovní kanceláří zákazníkovia cestovní kancelář nenese žádnou odpovědnost za žádné škodya újmy, vzniklé zákazníkovi v souvislosti s těmito výlety a zákazníkse v případě uplatňování nároků, vyplývajících a vzniklých z fakultativního výletu, musí obrátit výlučně na poskytovatele fakultativního výletu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je změnav programu lodních výletů vyhrazena.


Zpět na všechny fakultativní výlety

Sdílejte své zážitky

Dovolená Karpathos 2017 > Fakultativní výlety > Olympos

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceněNotice: Undefined variable: uspesna_objednavka_ready in /var/www/vhosts/vtt.cz/httpdocs/index.php on line 1085
TOPlist